نرفتن امسالم به اربعین قطعی شد.

من نرفتم؟ یا راهم ندادن؟

این سوال بیشترین آزار این روزهای من شده.

امسال اهم و مهمی پیش اومد که به تشخیص من اهم ، نرفتن بود و مهم، رفتن.

من به تشخیصم عمل کردم.

اما نمی تونم به این سلب توفیق امسالم بی تفاوت باشم.

همچنان سوالم، تلخ هست.

برای تسکین یا فراموشی خودم بحث رو عوض میکنم.

از سالن تولید زنگ زد که مهندس زودی بیا سالن.

گفتم چه خبره؟

گفت فیلمبرداریه. تو هم باید باشی.

وقت این جنگولک بازی ها رو نداشتم. فیلمبرداری؟!!. برای چی؟!!. با خودم گفتم فعلا کارهام واجب تره.

نیم ساعت بعد رفتم.

یکی از مهندس های تولید داشت مصاحبه میداد.

پرسیدم داستان چیه؟

گفت: برنامه بارکد. از شبکه ایران کالا.

با خودم گفتم: شبکه ایران کالا هم مگه داریم؟.

گفتم: قراره پخش بشه؟

گفت: آره.

گفتم: من این وسط چکاره ام؟

گفت: به عنوان یکی از سرپرستها و مدیران شرکت باید توضیحاتی در مورد این تولید ملی بدی.

خلاصه که رسانه ای شدیم رفت.

فقط دوست دارم یه بخش از حرفهام رو پخش کنن. بقیه اش خیلی برام مهم نیست.

گفتم:

ما برای فروش بهتر محصولاتمون باید برای تامین سلیقه ی زیبایی شناسی بازارهای داخل کشور و کشورهای حاشیه خلیج و کشور های شرق آسیا و اروپا و امریکا تدبیر و تحقیقی کنیم و علم داشته باشیم. دقیق ترین و ظریف ترین بازاری که برای تامین سلیقه زیبایی شناسی شون وقت و انرژی میذاریم. بازار داخل ایران هست. چون مردم ما با این طرح و نقش ها قرنها و هزاره ها آشنا هستن و زیبایی شناسی شون شکل گرفته هست و به سادگی نمیشه هر طرح و رنگی رو بهشون فروخت. اما بقیه دنیا به این دشواری نیست. راحت میتونیم به زیبایی شناسی شون جهت بدیم.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: گفتم ,شناسی ,زیبایی ,تولید ,زیبایی شناسی ,تامین سلیقه ,برای تامین ,ایران کالا ,شبکه ایران ,برای تامین سلیقه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عسل طببیعی، غذایی برای همه اعصار سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی رشته حسابرس ۳۰۳۲ همه چیز درباره املاک و مستغلات تصاویر متحرک مثل دال فروشگاه اینترنتی 7030 تاینی تورک اخبار روز گروه وکلای مهاجرتی بین المللی ویزا اکسپرس